top of page

ביבליותרפיה בארגונים

נשמח לקיים השתלמות ולחשוף את עובדי החברה, הצוותים והמנהלים לשיטת העבודה הייחודית שלנו ב- מ.י.ל.ה (ביבליותרפיה, מוכרת על ידי מדינת ישראל לתואר שני). ביכולתנו לגבש את העובדים, לשפר את התקשורת הבין אישית ולחזק את המיומנויות הניהוליות של השדרה הניהולית בארגונכם.

השיטה מתמקדת בפרט כחלק ממערכת. 

היא מלמדת את העובד להכיר טוב יותר את עצמו כחלק מהסביבה בה הוא עובד, זאת מתוך התפקיד (מזכיר/ה, מנהל/ת, סמנכ"ל, נהג/ת וכו') שאותו הוא ממלא במערכת. 

מתוך הכרות זו הוא יכול למצות את הפוטנציאל שלו כיחיד ולהגביר את תפוקת המערכת בה הוא שותף.

לחץ כאן כדי לקרוא עוד על סדנת הדגל שלנו-

"אימוג'י טלינג"

על טיוב התקשורת הבין אישית הכתובה בצוות

איך זה עובד?

לכול עובד ועובדת בארגון, חברה או מפעל, בין אם הם חדשים או ותיקים, זוטרים או בכירים, יש את נקודת המבט שלהם, את הסיפור שלהם על מקום העבודה. אוסף הסיפורים הללו, מגדיר ויוצר את ההוויה בתוך מקום העבודה.

שפת הביבליותרפיה יודעת להתחקות אחר סיפורים אלו. בעזרת תרגילי כתיבה פשוטים ונגישים ישנה אפשרות לאנשי המקצוע שלנו לגבש את הסיפור הגלוי, האישי והמשותף, ולהאיר על הסיפורים ש"בין השורות" שלכאורה נסתרים מן העין אך משפיעים מאוד על סביבת העבודה.

למה זה חשוב?

כי נרטיב ארגוני משותף ומלוכד מקדם תוצאות רצויות, מחבר את העובדים לאתגרים המונחים בפתח ומלכד את אנשי הצוות סביב מטרה משותפת.

 

אנו מציעים סדנאות לגיבוש, לשיפור התקשורת הבין אישית, לפיתוח מנהלים, ולהתמודדות לקראת שינוי. 

office@ha-mila.org // 050-5836752

Anchor 1
מה חשבו עלינו
leave a mark

" אנחנו חברה צעירה מאד שעדין מגבשת את הזהות שלה, את הצוות שלה ואת הסיפור שלה
כל פעם שמישהו חדש נכנס לתמונה הסיפור מתפתח ומשתנה .

הסדנה הייתה מרתקת, מגבשת, מעניינת וגרמה לנו לחשוב ולגבש את הסיפור של כולנו באמצעות הסיפור האישי והחלק שכל אחד מביא איתו."

" הסדנא הייתה מעבר לציפיות. מהרגע הראשון המנחים לקחו חלק פעיל בה, הגיעו לשיח פתוח ביניהם ולתובנות.

המנחים היו מגובשים מתמיד, כנים, מלאי עניין ורגש. נוצרה אווירה מדהימה ומרגשת."

מה חשבו עלינו
בגבעת חביבה

"הפעילות תרמה לי כמנהל להבין יותר טוב את האופן בו האנשים בתחום תופסים את תפקידם ומקומם בקבוצה ואת הקבוצה עצמה...הסדנא היא כלי יצירתי וייחודי עבור מנהלים בעיקר בקבוצות שנמצאות אחרי או במהלך תהליך שינוי"

מה חשבו עלינו
ברפאל
Anchor 2

לגיבוש: סיפורו של צוות

בסדנה זו נכיר ונאפיין את הסיפור הצוותי דרך סיפורי חבריו, נגדיר את הזהות הצוותית, הדינמיקה שקיימת בו וכיצד סיפור זה מקדם את העשייה המשותפת ואת הארגון ומטרותיו. הסדנה יוצרת חוויה של פתיחות ומגבירה את הלכידות הצוותית.

פעילות בת שעתיים.

להתמודדות עם שינויים: "לחצות את הגשר" 

התמודדות עם שינויים בארגון: בעולמנו הדינמי והמהיר, שינויים הם חלק אינטגרלי בשגרת יומו של כל ארגון. בסדנה זו נחדד את מוכנות אנשי הצוות לתהליכי שינוי. נבחן את אופני ההתמודדות האישיים אל מול שינוי. נבדוק כיצד צורות ההתמודדות השונות יכולות לעזור אחת לשנייה, ונרקום סיפור משותף לצליחת השינוי באופן מיטבי ומגבש.

פעילות בת ארבע שעות.

 

סדנה למנהלים: "מסע הגיבור"

בסדנה זו נתמקד בדרג הניהולי ובאתגרים המונחים לפניהם בעולם העבודה המודרני. מפגש מחודש עם גיבורים ספרותיים שונים ישמש את המנהלים לחידוד זהותם הניהולית, יעזור להם להתוות מחדש את מסעם כגיבורים ומנהיגים מקצועיים.

פעילות בת ארבע שעות.

 

Anchor 3
Anchor 4

ארגונים אלו ועוד, כבר כתבו איתנו את סיפורם, מה איתכם?

bottom of page